Company Logo

 


Онлайн перекладач

ПЕРЕВОДЧИК ОНЛАЙН

Усний переклад 

Бюро перекладів "Regnum" (Луцьк) пропонує Вам послуги професійних усних перекладачів і перекладачів-синхронізму.  У команді нашої компанії працюють перекладачі основних європейських мов, що мають великий досвід, у вибраній області спеціалізації. Ми можемо надати перекладачів для роботи на заходах, що проводяться як у Луцьку, так і в інших регіонах України та світу. Професійний перекладач забезпечить повну і точну передачу інформації, вдалу комунікацію і взаєморозуміння партнерів під час переговорів, зустрічей, конференцій, презентацій, виставок і інших подій.

Залежно від формату планованого заходу  може знадобитися послідовний або синхронний переклад. У випадку якщо переговори з іноземними партнерами заплановані по телефону, ми пропонуємо Вам скористатися послугою усного перекладу в режимі телеконференції.

Вартість послуг усного послідовного і синхронного перекладу, а також перекладу телеконференцій представлена в розділі "Ціна" (усний переклад).

Якщо у Вас виникли питання з приводу цієї послуги, Ви завжди можете звернутися до нас через форму питання на сайті, по телефонах (050) 539-63-86, (096) 609-50-69, або по електронній пошті regnum.lutsk@gmail.com.

Зв'яжіться з нами

Авторизація

Раскрутка сайта - регистрация в каталогах
Львівський каталог сайтів
український каталог
Каталог
сайтів України
Український каталог сайтів

QR-код "RegnumУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

 

Луцьк © 2015 Бюро перекладів "Regnum". Усі права захищені.