Company Logo

 


Онлайн перекладач

ПЕРЕВОДЧИК ОНЛАЙН

Редагування перекладу

В ході роботи над замовленням, наше бюро перекладів притягає не лише перекладачів, але і редакторів, які вичитують текст на предмет технічних помилок, перевіряють відповідність початковому форматуванню, забезпечують єдність стилю переведеного тексту, у випадку якщо об'ємне замовлення було розділене між декількома перекладачами. Цей вид редагування є обов'язковим і вже ВКЛЮЧЕНИЙ у вартість Вашого замовлення.

Крім того Ви також можете звернутися в наше бюро за редакторською правкою  текстів, виконаних іншими перекладачами, якщо Ви сумніваєтеся в їх точності. Просимо помітити, що в цьому випадку необхідно обов'язково надавати оригінал тексту, а також електронну версію перекладу у форматі, відповідному для редагування. За відсутності електронної версії перекладу із замовника стягуватиметься додаткова плата за набір тексту.

Також наше бюро перекладів пропонує послуги стилістичного редагування текстів носіями мов. Стилістичне редагування має на увазі, що редактор-носій мови править тільки стиль тексту, орфографію, пунктуацію і граматику, але не звіряє текст перекладу з текстом оригіналу(тобто не перевіряє правильність перекладу, правильність використаної термінології і так далі).

Одиниця виміру

При замовленні редагування перекладу розрахунковою одиницею є сторінка тексту, що містить 1800 друкарських знаків з пропусками("стандартна сторінка"). Визначення об'єму робіт в усіх випадках, коли це можливо, здійснюється за текстом оригіналу, в інших випадках - за текстом перекладу. 

Мінімальне замовлення і терміни виконання

Мінімальним обсягом замовлення є 1 стандартна сторінка, середня швидкість виконання редагування - 15-20 стандартних сторінок в день.

Вартість

Розцінки на виконання редагування представлені в розділі "Ціни на редагування".

Примітка

У разі значної кількості фактичних і граматичних помилок, або наявності пропусків в тексті перекладу, вартість робіт розраховуватиметься як виконання нового письмового перекладу.

 

 

Зв'яжіться з нами

Авторизація

Раскрутка сайта - регистрация в каталогах
Львівський каталог сайтів
український каталог
Каталог
сайтів України
Український каталог сайтів

QR-код "RegnumУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

 

Луцьк © 2015 Бюро перекладів "Regnum". Усі права захищені.